WILLA HERBSTA | Willa Herbsta
WILLA HERBSTA | Willa Herbsta
15253
home,page,page-id-15253,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode-theme-ver-6.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive

„Willa Herbsta”

 to nowe osiedle w miejscowości Sokolniki-Las oferujące domy wolnostojące z leśną działką w cenie mieszkania – już od 495.000 PLN.

Planowany termin

rozpoczęcia sprzedaży pierwszych domów to wiosna 2016 roku.

Kupujący otrzymują

możliwość wyboru jednego z kilku projektów domów (w tym spełniających wymogi programu MDM – Mieszkanie Dla Młodych, jak również warunki rządowych dopłat do domów energooszczędnych).

qode interactive strata
NA SPOTKANIE Z NATURĄ

Sokolniki to jedno z nielicznych miejsc, gdzie do dziś udało się utrzymać unikatowy charakter Miasta–Ogrodu. Miejscowość składa się z kilku tysięcy zadrzewionych działek, ponadto oferuje mieszkańcom ponad 130 leśnych uliczek i ścieżek spacerowych oraz naturalnie zasilane rzeką stawy z wędkarskim łowiskiem.

więcej
CZAS WOLNY

Projektując osiedle staraliśmy się, aby bliskość natury nie była jego jedynym udogodnieniem. Najbliższa okolica oferuje wiele ciekawych miejsc, które warto poznać oraz wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. W odległości kilku kilometrów znajduje się kryta nowoczesna pływalnia ze zjeżdżalnią dla dzieci oraz szlak jazdy konnej.

więcej
ŻYCIE CODZIENNE

Nasze osiedle zapewnia dostęp do podstawowych udogodnień życia codziennego – na terenie planowany jest sklepik spożywczy, restauracja, plac zabaw dla dzieci. W odległości 350 metrów od wjazdu na teren osiedla znajduje się przystanek autobusowy, z którego szkolnym busem dzieci mogą dotrzeć bezpiecznie do szkoły.

951-545-2774
dzialki33
EKOLOGIA I ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Ekologiczne domy wybudowane zgodnie z najnowszą niemiecką technologią umożliwiają osiągnięcie sporych oszczędności i zużycie do 70% mniej energii niż w przypadku tradycyjnego budownictwa. Pomyśl o przyszłości swojej i swoich bliskich – chroń planetę przed skutkami efektu cieplarnianego i zainwestuj w nowy dom na osiedlu „Willa Herbsta” spełniający europejskie normy energoszczędności.

(951) 502-2308
banner3
TWÓJ NOWY SPOSÓB NA ŻYCIE
Osiedle „Willa Herbsta” to nowe domy energooszczędne w Sokolnikach niedaleko Łodzi, idealne dla osób aktywnych i kochających kontakt z naturą. Atrakcyjna lokalizacja daje możliwość korzystania ze znajdujących się w pobliżu tras rowerowych i pieszych, basenu, kąpieliska, czy też wyciągu narciarskiego – taka różnorodność form spędzenia wolnego czasu przypadnie do gustu zarówno dorosłym, jak i dzieciom.
więcej
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ. ZAPEWNIAMY TRANSPORT Z ŁODZI, WARSZAWY I OKOLIC

Podaj szczegóły

 

Sprawdzenie

historia
TWOJE MIEJSCE NA ZIEMI

Połączenie bliskości miasta i korzyści płynących z mieszkania w cichej i spokojnej okolicy – to właśnie zalety „Willi Herbsta”, osiedla nowych domów energooszczędnych w Sokolnikach. Dogodny dojazd do Łodzi i Warszawy, a jednocześnie lokalizacja wśród pięknych lasów sprawiają, że jest to idealne miejsce do życia.

305-478-8308

 logo_350

ODKRYJ NOWE MOŻLIWOŚCI

Przyjedź i zobacz jak wyglądają działki. Poczuj swobodę i czystość natury.

Odkryj nowe możliwości zamieszkania w miejscu, gdzie przyroda łączy się z nowoczesną architekturą.

dzialki22
dzialki11
dzialki33

Prezentowane dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

W celu uzyskania wiążącej oferty zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem firmy.